Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

W tym miejscu dowiesz się wszystkiego o dostawcy silników elektrycznych.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne stosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, wymusza sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Positec

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, przekładni falowych i planetarnych, jak również motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z surowców najwyższej jakości przez cenionych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy szczycące się rewelacyjną żywotnością i niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie stosuje się m.in. w produkcji obrabiarek, systemów służących do automatyzacji intralogistyki czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, wystawieniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics oferuje także produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH i Positec.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]