Biżuteria na różne okazje – kolczyki serca

Co powinieneś wiedzieć o kolczyki srebrne serduszka?

Kolczyki serca są chętnie wybieranym rodzajem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je ubrać na wszelkie okazje, rewelacyjnie akcentują urodę, są również wspaniałym pomysłem na podarunek. Jakie typy kolczyków znajdziemy na rynku? Z jakich surowców z reguły są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – do szkoły i na wizyty w teatrze

W jubilerstwie w szerokim zakresie wykorzystuje się wzoru serca. Stanowi on punkt wyjścia do projektowania kolczyków tak dla dzieci, jak i dla kobiet. Kolczyki serduszka stanowią delikatne uzupełnienie szeregu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest z reguły wybierany na zwykłe okazje – ubieramy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, ale niezauważalnie uwydatniają prawdziwą urodę właścicielki. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być użyte do optycznego wyszczuplenia twarzy oraz wysmuklenia szyi. Takie kolczyki nadadzą się na wesela, wieczory w operze bądź randki i doskonale zgrywają się one z szykownymi kreacjami. Natomiast najmłodsi mogą ubrać kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serca – znakomity upominek dla ukochanej osoby

W sprzedaży dostępne są kolczyki serca wytworzone ze srebra oraz złota. Modne są również kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a przy tym prezentują się bardzo wspaniale. Zarówno kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być ozdobione drogimi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. U jubilerów dostępne są kolczyki serca w kolorze lazurowym bądź rubinowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można wręczyć w prezencie ukochanej osobie, m.in. na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych okazji. Wręczone kochanej osobie – narzeczonej, współmałżonce lub babci, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o istniejącym między wami uczuciu, miłości oraz szacunku.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]