Biżuteria z koralem

Więcej szczegółów o biżuterii z koralem

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi mocami. Ponadto, koral relaksuje osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje bogactwo i niekiedy nazywany jest również drzewem oceanów. Składany w ofierze mitologicznej bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim dopełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na specjalne okazje. Koral często spotykany jest w barwach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i pozytywnie oddziałuje na polepszenie płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego właściwości hamujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na stabilne życie rodzinne, bez leków.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]