Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Więcej informacji o kolczykach z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to idealny prezent dla eleganckiej kobiety. Tego rodzaju świecidełka idealnie współgrają z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, jak kupować biżuterię z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kamienie ozdobne, mające niepowtarzalne parametry estetyczne. Migoczą w słońcu kryształowym lśnieniem, są profesjonalnie polerowane oraz pozbawione barwy. Mogą doskonale imitować naturalne brylanty, wykorzystywane są zatem jako element biżuteryjny. Istnieją także zabarwione rodzaje cyrkonii – poprzez zastosowanie odpowiednich domieszek można stworzyć poniższe odcienie: szafirowy, pomarańczowy, seledynowy, brunatny. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

W jakich sklepach dostaniemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te mieniące się ozdoby są twarde i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, jak również naszyjników. Gdzie możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wybór oferują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych rozmiarach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć upragnioną i elegancką biżuterię. Polki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są również te różnorodnie dekorowane.