Kolczyki z koralem

Jeśli chcesz kupić kolczyki z koralem, zobacz tutaj

Dlaczego w Twojej szkatule z biżuterią muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są już od wielu lat. Mówi się, że zmniejszają tendencje samobójcze. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada także właściwości regenerujące: wzmacnia kości, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral to amulet przypisywany zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowoczerwonym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi u wybrzeży Hiszpanii oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Ten typ biżuterii można wkładać na co dzień, do zwykłych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralami to wyrazisty akcent, który ożywi twarz, a w zestawieniu z letnią sukienką doda Ci wdzięku.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]