Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Znajdź złotnika Kraków na miarę swoich potrzeb na obraczki.net.pl.

Wraz z ewolucją internetu oraz ożywieniem rynku, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Obecnie bardzo chętnie wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I chociaż w internecie odnajdziemy nieomalże wszystko, wciąż wiele artykułów warto kupować w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Dlaczego warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup złotego pierścionka, broszki lub wisiorka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, by być pewnym, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy planujemy kupić obrączki ślubne czy też pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli natomiast zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny albo zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego obwodu lub sporządzi nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej pomocy jubilera. Poradzi on nam jak dobrać właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, pokaże aktualne nurty we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji ślubu, komunii czy urodzin.

Dodatkowe usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią inne usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek bądź odpadł kamień z kolczyka, jubiler szybko i po mistrzowsku naprawi go w swoim zakładzie. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy obwód palca, jubiler przerobi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na wisiorku lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę albo inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeżeli pragniemy podarować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy własny pomysł na naszyjnik albo broszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w mieszkaniu posiadamy niepotrzebną lub uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]