Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Kolczyki zamówisz na www.srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej wybieranych przez Polki dodatków. Sprawdzają się na każdą okazję – niezwykle wzniosłą i mniej oficjalną. Zobaczmy co powoduje, że są tak popularne i gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych formach. Najczęściej kupowane są subtelne sztyfty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, a jednocześnie eleganckie. Równie często poszukiwane są długie kolczyki, które cudownie podkreślają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane drogocennymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie powodują podrażnień uszu, co przeważnie ma miejsce w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Wybierając kolczyki popatrzmy na próbę oraz sposób ich wykonania – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką oksydowania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się jak nowe, trzeba skrupulatnie je pielęgnować i na bieżąco usuwać śniedź. Należy wycierać je co jakiś czas suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne produkty czyszczące, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pokrowcach. Nie stosujmy natomiast domowych technik pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy sól. Takie środki mocno naruszają miękką strukturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór biżuterii znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne wyprzedaże. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią w szczególności zapracowane Polki.