Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Więcej szczegółów o kolczykach z cyrkoniami.

Dla naszych przodków biżuteria miała za zadanie m.in. pokazać status społeczny. Współcześnie służy ona głównie jako dodatek, dopełniający całości. Takie kolczyki z cyrkoniami nie są przewodnikiem energii, nosimy je w celu uwydatnienia charakteru naszej stylizacji. Dla niektórych biżuteria to metoda na wzmocnienie poczucia własnej wartości. Wspomniane już przykładowo kolczyki z cyrkoniami powinny być dopasowane do osobowości swojej właścicielki. Właściwie dobrana biżuteria bez wątpienia może podkreślać nasze walory urody. W związku kolczyki z cyrkonii są świetnym wyborem, gdyż są mają elegancki wygląd, a przy tym dobrze komponują się z każdym strojem.

Wybierz rodzaj kolczyków z cyrkoniami dla siebie

Kolczyki z cyrkoniami są ostatnimi czasy bardzo popularne. Typ zapięć jest poza kształtu oraz koloru wyróżnikiem poszczególnych ich modeli. Biorąc pod uwagę to kryterium można wydzielić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – chyba najbardziej znane zapięcie kolczyków, jakie nosiły jeszcze nasze babcie. Drucik z haczykiem na końcu genialnie nadaje się do wiszących wzorów. Gdy lubimy ozdoby ruchome, jak kolczyki z cyrkoniami, to ten rodzaj będzie najlepszym pomysłem.
  • zapięcie angielskie – jest najwygodniejszym typem zapięcia, przy relatywnie małej widoczności. Bardzo ważnym elementem konstrukcyjnym tych kolczyków z cyrkoniami jest takie ułożenie sztyftu, by ukryty nie przeszkadzał np. podczas snu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]