Wisiorki srebrne

Zamów srebrny wisiorek na https://www.bizutik.pl/wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Posiadanie unikalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś innego za każdym razem. Niestety możliwość kupowania dużej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może być zawieszony blisko przy szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Niemniej ważna jest szerokość kupowanego łańcuszka oraz materiał, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może przysporzyć wisiorek o nietypowym kształcie. Może on przybrać formę klasyczną (owalu, łzy, kwadratu etc), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroką ofertę istnieje także jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]