Do czego służą podpory stropowe?

Zamów podpory stropowe.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. Jak się je stosuje? Dlaczego warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich zastosowanie

Wśród szalunków wyróżniamy deskowania ścienne, do wykopów oraz podpory stropowe. Ten ostatni wariant używany jest do podpierania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu można pokryć strop betonem i odpowiednie jego uformowanie. Ważną funkcję pełnią też stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezastąpione w czasie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe produkowane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, co pozwala korzystać z nich w wielu sytuacjach. Zwykle na rynku można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną trwałością, są również łatwe w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są ogromne. Wśród wiodących producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, jak również moduły wykonywane przez firmy Hunnebeck, Olan czy Pionart. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się imponującą jakością, prekursorskimi rozwiązaniami oraz przemyślaną strukturą. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w najtrudniejszych warunkach. Aktualnie sporo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – przystępne ceny sprawiają, że usługi te zyskują na popularności. Wypożyczenie podpór stropowych to także oszczędność czasu.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]