Drzwi drewniane – estetyczny design i duża funkcjonalność

Dowiedz się więcej o drzwiach wewnętrznych drewnianych

Drzwi drewniane to wciąż idealne rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaprojektowanych w klasycznym tonie. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy główne parametry oraz możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z dębu, mahoniu i sosny

Drewno to naturalny materiał, który zastosowany jako element aranżacji pomieszczenia sprawia, że jest ono bardziej nastrojowe i ciepłe, a właściwie konserwowany utrzyma się w nienaruszonym stanie nawet kilkadziesiąt lat. Obecna technologia umożliwia znakomite łączenie parametrów drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co owocuje powstaniem drzwi charakteryzujących się wyrafinowanym designem i wysoką funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się dobrą izolacją cieplną oraz małym stopniem rozszerzalności – tzn. nie odkształcają się. Możliwość wykończenia ich wierzchniej warstwy jakimkolwiek kolorem, bejcą albo lakierem sprawia, że tego typu drzwi sprawdzają się w pomieszczeniach różnego rodzaju – zarówno zaaranżowanych w nowoczesnym, skandynawskim stylu, jak i mieszkaniach urządzonych w stylistyce retro. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z sosny, mahoniu czy dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje z progiem lub bez, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody oraz krocie innych odmian, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie się prezentują przez dziesięciolecia.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane do każdego pomieszczenia

Pragniesz założyć w swoim domu albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub nieszablonowych rozmiarach? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji wypada zlecić to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które oferują nieodpłatny pomiar, profesjonalne konsultacje, a także możliwość wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, jednocześnie daje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do indywidualnych zamierzeń klienta i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem wypukłym, fazowanym czy bezpiecznym, co z pewnością podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być również zaopatrzone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]