Kątowniki aluminiowe – budowa i inne rodzaje profili

Zobacz, gdzie nabyć kątowniki aluminiowe, wejdź na https://metal-e.pl/pl/c/KATOWNIKI-ALUMINIOWE/49

Profesjonalne komponenty wyprodukowane z aluminium gwarantują trwałość konstrukcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich branżach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – ceowniki i dwuteowniki

Kątowniki aluminiowe to podzespoły konstrukcyjne w kształcie litery L. Mają stały przekrój poprzeczny, a ich cechą charakterystyczną jest także duża długość. Są one wyjątkowo odporne na negatywne czynniki zewnętrzne i nie ulegają korozji, a wszystko dzięki aluminiowej konstrukcji. W grupie kształtowników wyróżniamy również inne rodzaje elementów – m.in. ceowniki i dwuteowniki. Kątowniki można kupić nie tylko w stacjonarnych sklepach, ale także online. W sklepach online oferowane są produkty o różnej wielkości, np. 20 mm x 20 mm, 50 mm x 50 mm czy 80 mm x 80 mm, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do rozmaitych potrzeb odbiorców. Elementy sprzedawane online można przyciąć do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – do produkcji witryn i reklam

Kątowniki aluminiowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, m.in. w branży budowlanej, produkcyjnej czy wystawienniczej. Wykorzystuje się je do konstruowania statywów, witryn, reklam itp. O tak uniwersalnym wykorzystaniu przesądza przede wszystkim materiał, z którego są zrobione. Aluminium jest bowiem nie tylko niezwykle odporne i jednocześnie lekkie – to także materiał, który jest poddawany recyklingowi i można go bez problemu modelować przez gięcie.

Nasza lokalizacja:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]