Nowoczesne projekty domów drewnianych

Domy drewniane projekt. Uzyskaj więcej wiadomości.

Domy z bali to budowlany hit. Nowatorska konstrukcja sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się bardzo gustownie, ale są także funkcjonalne. Czy domy drewniane mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Jak znaleźć architekta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – nowatorska budowa

Nowoczesne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Przede wszystkim są one tańsze niż domy z cegły. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z murowaniem. Fachowcy podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej modne. Łączą one w sobie różne światy. Z jednej strony zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym elementom dają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – nieznaczna grubość ścian

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości wykonane z surowca naturalnego, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie musimy ich jeszcze docieplać. Dodatkowym walorem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można konstruować także poza sezonem, bo wszystkie prace wykonywane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym architektom.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]