Projekty domów góralskich i ich budowanie

Projekty domów góralskich. Kompleksową pomoc profesjonalisty w tym zakresie otrzymasz tu

Drewniana zabudowa przez lata była zastępowana przez budynki betonowe. Obecnie jednak zauważyć można fakt, że ich popularność powoli się zwiększa. Oczywiście nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane wykazują wszak wiele atutów. Najważniejszym jest niewątpliwie wygląd – dopasowują się zarówno do willowej, jak i rustykalnej zabudowy. Istotne jest również to, że domy drewniane są przyjazne dla środowiska, gdyż są budowane wyłącznie z odnawialnych materiałów. Drewno może także absorbować promieniowanie wydzielane przez telewizory i filtrować powietrze, co sprawia, że ich mieszkańcy wydajniej sypiają oraz chronią swoje płuca.

Najpopularniejsze projekty domów góralskich

Najpopularniejszym rodzajem domów drewnianych są rzecz jasna te przywodzące na myśl góralską architekturę. Nierzadko wykonywane są z bali, a sposób ich wykończenia odwołuje się do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna znajdziemy również projekty domów góralskich, które wykonane są we współczesnym guście. Często też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą różne stylistyki – na przykład części betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez obaw możemy zlecić także, jeśli zamierzamy wznieść je poza Podhalem.

Kto zrobi projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, że na wygodę mieszkania w domu góralskim wpływa przede wszystkim projekt, według jakiego został wzniesiony. Dlatego decydując się na takie wyjście, warto sprawdzić dotychczasowe realizacje architekta i dowiedzieć się, co myślą o nim poprzedni zamawiający. Ważne jest, by w jego teczce znalazło się sporo projektów domów góralskich – przez to zyskamy gwarancję, że nasze zamówienie będzie dobrze wykonane i spełni nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach dobrze również dowiedzieć się, czy projektant współpracuje z firmą, która wzniesie obiekt – dzięki temu inwestycja przebiegnie szybciej.

Nasza lokalizacja:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]