Zalety wynajmu szalunków

Wypożyczalnia szalunków - z aktualną ofertą zapoznasz się pod tym adresem

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle robione są ze sklejki, jednak łatwo zaobserwować też konstrukcje wykonane z metalu, a czasem również plastiku. Pozostałymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, które pozwalają na wypracowanie wymaganych rezultatów. Jednak ze względu na spore ceny nie wszystkie firmy remontowe mają swoje szalunki. Kiedy okażą się niezbędne, mogą wszak po prostu je wynająć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to dziś bardzo często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich ekip?

Kupno swoich szalunków będzie trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak przed chwilą wspomnieliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej firmy, warto sprawdzić zalety, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Głównie ze względów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie okaże się bardziej korzystne niż ich zakup. Warto nadmienić także o wygodzie, gdyż przechowywanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować pokaźne koszty.

O czym pamiętać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na ofertę firmy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki będą solidne oraz praktyczne. Naprawdę ważna będzie również obsługa klienta – w przypadku, gdy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze zaś skorzystać z sieci i dowiedzieć się, co o usługach danego przedsiębiorstwa mówią dotychczasowi kontrahenci.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]