Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Szukasz aktualnej oferty wypraw górskich? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na http://tinyurl.com/y4j2l98z.

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem doceniającym pewne i rzetelnie przygotowane wyprawy pod okiem doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Planujemy wyprawy, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają dynamiczny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w tego rodzaju wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wyprawach na szczyty gór powyżej 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o dużej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Pozwalają jednocześnie spełnić pragnienia oraz sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z profesjonalnych przewodników i liderów znających na wskroś specyfikę górskiego terenu, ale także chętnie dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]