Spływ kajakowy – niezapomniane przeżycia

Spływ Dunajcem to doskonała metoda spędzania wolnego czasu, którą docenią entuzjaści czynnego wypoczynku. Spływ kajakowy na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane emocje i dużą dawkę adrenaliny. Oferta jest kierowana dla rozmaitych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i korporacji, które chcą przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Planujesz podróż w góry i na trasie wycieczki znajduje się Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, jakiej nie powinieneś przegapić.

Czy warto wybrać się na spływ kajakowy na Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która gwarantuje idealne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna znajdująca się w pobliżu sprawia, że spływ kajakowy Dunajcem jest niezwykle popularną formą spędzania wolnego czasu. W rzece żyją też przeróżne gatunki ryb, które można dostrzec w czasie spływu, a bajkowe widoki zapierają dech w piersiach. Trasa wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w z bliska. By wziąć udział w spływie, niezbędne jest stosowne przeszkolenie oraz podpisanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami sterują wyszkoleni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ Dunajcem – wypoczynek w sercu Pienin

Organizator spływów po Dunajcu proponuje klientom do wyboru trzy pakiety – Active, Basic oraz Comfort. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava bądź polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, kamizelki, wiosła, kaski oraz hermetyczne opakowania. Ze sobą trzeba mieć spodenki i koszulkę do przebrania, ręcznik, a także sportowe buty. Dodatkowo przy pakiecie Comfort zapewniony jest dojazd busem ze Szczawnicy.