Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą kursu rysunku architektonicznego Kraków? Nie czekaj! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego dużą popularność wpływa sporo elementów – przede wszystkim fakt, że są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale także wskazówki specjalistów, które pomogą przyszykować się należycie do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie lub za granicą). Uczniowie mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]