Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci

Najlepsza oferta kursu rysunku w Krakowie znajduje się pod tym linkiem

Kochasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Na tego rodzaju kursy zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Świetną propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]