Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Dowiedz się więcej o lekcjach rysunku.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak także osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego ogromne korzyści. Dowiedziono bowiem, że nawet nieprofesjonalne rysowanie ma pozytywny oddziaływanie na nasze emocje oraz psychikę. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też istotnym elementem edukacji. Liczne korzyści wynikające z rysowania sprawiają, że spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do kształtowania umiejętności manualnych, wyobraźni oraz wrażliwości. Dużo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Kraków, Katowice, Gdańsk czy Poznań. Nie brakuje także kursów adresowanych do amatorów – osób, które zwyczajnie lubią rysować i chcą robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje zdolności.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dobrane do potrzeb osób o różnorodnych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na które można się zdecydować. Dobre szkoły oferują również naukę rysunku architektonicznego i malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]