Oznaczenia budynków – tabliczki informacyjne

W tym miejscu kupisz tabliczki informacyjne.

Tabliczki informacyjne są niesamowicie istotne w przestrzeni miejskiej oraz wewnątrz budynków. Dzięki nim przestrzeń jest pełna ładu i harmonii, a nieruchomości są bezpieczniejsze, chociaż zazwyczaj możemy nie zwracać na nie uwagi. Przekonajmy się w takim razie w jakich miejscach możemy zobaczyć tabliczki informacyjne oraz jakie pełnią funkcje.

Tabliczki informacyjne – również w środku budynków

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które umieszczono na obiektach biurowych, takich jak domy, zakłady pracy, banki, szpitale. Przyczyniają się do tego, że szybko znajdziemy właściwy budynek. Należy jednak zauważyć, że tabliczki informacyjne nie znajdują się tylko na murach bloków, ponieważ bardzo często można je także spotkać w środku. To bardzo duży zespół tabliczek, które najczęściej pełnią funkcję ochronną, ale również stricte komunikacyjną. Takie tabliczki usprawniają odnalezienie właściwego pokoju lub urzędnika w dużych kompleksach budynków – w urzędach w hallu wiszą tabliczki z numerami wydziałów. Szukasz referatu pomocy socjalnej czy wydziału paszportowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to błyskawicznie. Równie ważne są tabliczki informacyjne z nazwiskami pracowników, które zlokalizowane są przy wejściu do biura. Pamiętajmy, że istnieje możliwość zmiany nazwiska na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – produkowane z wytrzymałych komponentów

Tabliczki informacyjne są w końcu narzucane przez polskie prawo, nie zapominajmy więc o aspekcie bezpieczeństwa. Informują gdzie są wyjścia ewakuacyjne, wyznaczają strefy dla niepełnosprawnych, komunikują o istotnych telefonach alarmowych. Za brak tabliczek informacyjnych grozi mandat, istnieją też fachowcy od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są wyznaczeni do ich zakładania. Tabliczki informacyjne wytwarzane są z trwałych materiałów (takich jak aluminium), niejednokrotnie posiadają właściwości fluorescencyjne i można je szybko zamontować.

Nasza lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]