Tabliczki na drzwi ułatwią poruszanie się po zakładzie pracy

Jeśli potrzebujesz tabliczek na drzwi, skieruj się tu.

W każdym budynku ulokowanych jest bardzo dużo przeróżnych sal, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale także osobom zatrudnionych w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakie tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym charakteryzują się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co warto nimi oznakować?

Właściwe oznakowanie budynku daje doskonałą przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy mówimy o biurze, przedszkolu, sklepie czy urzędzie – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odnalezienie sali, która na dany moment nas interesuje. Tak dzieje się między innymi w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybszego wyszukania pokoju, w którym swoje obowiązki realizuje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać znajdujący się na nich napis. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w zakładzie pracy dochodzi do zwolnienia pracownika, opis na tabliczce można bez większych problemów zmienić. Pozwala to więc oszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem przeznaczać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które przeznaczone są jedynie dla personelu określonej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Często na tych tabliczkach oprócz napisu znajduje się skreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego znaku jest zatem bardzo czytelny. Nie zapominajmy również, iż tabliczki informacyjne wiesza się również przy wejściu do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Nasza lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]