30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na polakuleczsiesam.pl

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zauważył, iż już po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą w pozycji siedzącej. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło również sen autora recenzji, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest regularność sesji, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także jego estetyka, wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji oraz to, że jest to produkt polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całości zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]