„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

Tu znajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli potrzebujemy rozszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do indywidualnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Szyja, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Przy użyciu tych modułów można efektywnie łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym domu.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]