Badania dla operatorów

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie badania operatorów Bielsko? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na www.bielskobadania.pl.

Są potrzebne do tego, by stwierdzić, czy dany człowiek jest wstanie pracować jako kierowca wózka tudzież innej maszyny. Mimo, że część kandydatów się ich boi, kiedy nie dręczą nas zaburzenia psychiczne, ich zaliczenie nie powinno przyprawić nam większych problemów. Jak więc przebiegają badania operatorów maszyn? Na co warto się przygotować?

Badania operatorów – odpowiedzi na pytania

W początkowej części testu przyszły operator wypełnia przygotowany przez specjalistę kwestionariusz. Musi w nim odpowiedzieć na pytania dotyczące działania w rozmaitych, szczególnie trudnych przypadkach. Po przeczytaniu kwestionariusza kandydataubiegającego się o uprawnienia, prowadzący będzie mógł stwierdzić, jak sprawnie reaguje na nerwy oraz zbadać jego inteligencję lub zdolności interpersonalne. Zawartość ankiety jest zależna od profesji kandydata. Pierwsza część badania operatorów często powoduje duży niepokój, jednak jej przejście nie jest niewykonalne.

Badania operatorów – przyrządy

Końcowy etap badania operatorów odbywa się z wykorzystaniem specjalnie opracowanych urządzeń. Kolejne testy badają takie cechy jak refleks oraz podejmowanie decyzji w trudnych przypadkach. Powinniśmy wiedzieć, że czasem ten etap badań może nie być przeprowadzony. Tak będzie, jeśli starający się o uprawnienia w wywiadzie nie będzie krył złego nastroju lub badanie wykaże, iż przed odwiedzeniem przychodni wypił napój wyskokowy. Badanie może zostać wówczas odłożone na inny termin lub – jeśli powodem okaże się spożycie alkoholu – nawet odwołane.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]