Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg? Zajrzyj na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle nóg, szyi czy kręgosłupa. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]