Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

Pokaźna porcja wiedzy o marce Vitberg. Przeczytaj koniecznie!

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie produkowane są aparaty do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, stres, spowolniony metabolizm czy regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich części składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]