„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

Jeżeli potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg, kliknij tutaj

Przeczytaj wywiad portalu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przybliżył ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i odtąd z pozytywnym skutkiem ulepsza swoje produkty.

Urządzenia marki Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie Polski, w których możliwe jest przetestowanie aparatu i przekonanie się o jego skuteczności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć posiadania takiego zestawu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]