Jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Tu odnajdziesz szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Zobacz jak wygląda produkcja urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat trudzi się wyrobem sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat praktyk w jednym urządzeniu marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu poprawę jakości życia ludzi cierpiących na różne dolegliwości. Kompletny aparat składa się z sześciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co pozwala na poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki segmentacji urządzenia na odrębne moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, by dopasować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji urządzeń marki Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od rodzimych dostawców. Poszycie uszyte jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, składane są ręcznie, a następnie dokładnie sprawdzane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]