„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

Na ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa przeczytasz wszystko, co trzeba wiedzieć o marce Vitberg

Czy wibroterapia może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed komputerem z czasem odczuwamy bóle kręgosłupa, uczucie ciężkości w nogach czy odrętwienie ramion i szyi. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, szyję, nogi lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też odpręża, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich mat masujących bądź dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]