Nowoczesne wybielanie zębów

Mocne i perłowe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety mnóstwo negatywnych składników atakuje nasze szkliwo i sprawia, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze codzienne zabiegi pielęgnacyjne są skuteczne. Jak przywrócić wspaniały uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – przywróć piękny uśmiech

Szczotkowanie jamy ustnej po wszystkich spożywanych produktach pomaga zachować zdrowe szkliwo, ale nie zawsze chroni przed nieestetycznymi zmianami. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się estetycznie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (lakiery, żele, nakładki), nie zapewniają długotrwałych rezultatów. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są obecnie najczęściej wybierane? Dentyści szczególnie rekomendują naświetlanie zębów lampą BEYOND, która przynosi świetne efekty już po kilku zabiegach. Wybielanie lampą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla jamy ustnej.

Wybielanie zębów nawet o kilkanaście tonów

Jak odbywa się wybielanie zębów metodą BEYOND? Najpierw trzeba sprawdzić czy w uzębieniu nie ma ubytków. Następnie za pomocą specjalistycznego wzornika ustala się barwę zębów przed zabiegiem. Po przeprowadzeniu wstępnych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Kluczowy jest także dobór właściwego PH żelu. Żel naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny efektywnie redukując nieestetyczne zażółcenia. Zabieg BEYOND wybiela zęby nawet o 14 tonów, efekty są więc spektakularne i utrzymują się do kilku lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez przynajmniej tydzień. Znakomite rezultaty zapewnia również wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.