Opinie pacjentów i lekarzy o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Solidna porcja wiedzy o marce Vitberg. Zobacz koniecznie!

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało lub skoncentrować się na określonym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii zalecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść kondycję organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej usprawniają krążenie w nogach, uspokajają i niwelują stres, ułatwiają relaksację pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami rodzimej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednak pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich produktów w sieci poradni, rozsianych na terenie Polski.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]