Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Słowo Seniora”

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na https://www.slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Słowo Seniora”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 2-tygodniowym okresie korzystania.

Vitberg – recenzja autora bloga „Słowo Seniora”

Zestaw do terapii wibracjami RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów dedykowanych: Kolana, Metabolizm, Szyja, Biodra oraz Nogi. W module bazowym można z kolei wybrać 3 programy:
– Nogi – likwidujący ociężałość nóg, rwanie stóp czy skurcze łydek;
– Kręgosłup – używany m.in. przy zesztywnieniach, zespołach korzeniowych czy bólach grzbietu;
– Relaks – zalecany po znacznym wysiłku, a także łagodzący następstwa stresu, niepokoju i nerwowości.

Drgania rozluźniają mięśnie i relaksują. Pomaga to nie tylko złagodzić ból poszczególnych części ciała, ale również może ułatwić zasypianie osobom mającym trudności ze snem. Zestaw RAM Vitberg+ służy do stosowania zarówno w profesjonalnych placówkach, jak i w zaciszu domu. Do produktów załączona jest obszerna instrukcja obsługi, a wszelakie wątpliwości dotyczące ich działania można wyjaśnić łącząc się z konsultantem firmy Vitberg.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]