Urządzenia Vitberg do wibroterapii – test i recenzja portalu Napieraj.pl

Vitberg opinie. Więcej szczegółów na napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/

Co o terapii wibracjami sądzą sportowcy? Czy rekomendują stosowanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na organizm mają drgania?

Urządzenia marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od lat wykorzystuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeśli uprawiamy sport wyłącznie amatorsko, także możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi w swoim domu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz natężenie wibracji.

Aparat marki Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi recenzjami zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowców , jak i prywatnych użytkowników. Podkreślają oni, że urządzenia pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]