Vitberg – utworzono pierwszą Pracownię Wibroterapii w Polsce

Kliknij tutaj jeśli jesteś zainteresowany Vitberg opinie

W 2018 roku na AWF-ie w Krakowie zainicjowano działanie pierwszej Pracowni Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy współudziale nowosądeckiej firmy Vitberg.

Zajęcia dydaktyczne i badania z urządzeniami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała w celu przeprowadzania badań naukowych nad oddziaływaniem terapii wibracjami na organizm człowieka. Będą się w niej także odbywać zajęcia dydaktyczne dla studentów uczelni z dziedziny kosmetologii, odnowy psychosomatycznej i fizykoterapii. Zestawy RAM Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, będą służyć również do powysiłkowej regeneracji sportowców. krakowskiej pracowni spowodowała, że urządzenia Vitberg zaczęły testować AWF-y w Gdańsku i w Warszawie.

W jakich badaniach wezmą udział urządzenia marki Vitberg?

W najbliższych latach wyniki testów mogą pomóc w usprawnieniu treningów sportowców wyczynowych czy doskonaleniu terapii pacjentów. Niewątpliwie w Pracowni Wibroterapii będą prowadzone prace badawcze z zakresu biochemii i fizjologii. Analizie poddane zostanie oddziaływanie terapii wibracjami na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Rezultaty analiz będą porównywane z wynikami laboratoriów z całego świata.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]