Wibroterapia a odchudzanie – czy RAM Vitberg+ pomoże w zrzuceniu wagi?

Skieruj się tu po więcej informacji o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po trzydziestodniowym okresie użytkowania maty masującej.

Vitberg – ocena redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest proste do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować też przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]