Wibroterapia. Zestawy RAM Vitberg+ – opinie i produkcja

Poszukujesz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Z roku na rok wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak ma świadomość, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do terapii wibracjami

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ ma miejsce w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: montowni, szwalni, wykrawalni i działu elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia trwało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddawane są wielu testom. Okrycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]