Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Jeśli szukasz maseczek ochronnych, koniecznie wejdź na vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia COVID-19, która opanowała cały glob, kompletnie przeistoczyła nasze kontakty społeczne oraz życie. Reguły dystansu społecznego nakładają obowiązek korzystania ze określonych środków, których rolą jest chronić nas przed realnym ryzykiem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do przychodni czy urzędu, gdzie zwykle napotykamy większą grupę ludzi, winniśmy zawsze założyć na nos oraz usta maseczkę ochronną. Co jednakże zrobić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z materiału?

Lekka maseczka wielorazowego użytku w formie mini przyłbicy

Ci, którzy uważają ochronne maski z bawełny za niekomfortowe i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, powinny wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Ochrania ona przed zarażeniem wirusem tak samo jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania nos i usta, ale jednocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej podstawowymi atutami są wytrzymałość, komfort i nieznaczna waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z tworzyw, za sprawą których może być używana wielokrotnie. Jej przezroczystą przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można także czyścić ręcznie (do 30 razy) w wodzie z detergentem.

Maseczka z przyłbicą – dla ludzi pracujących oraz sportowców

Ochronną przyłbicy poleca się stosować każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, ale i wygodę. Osoby cierpiące na astmę, mające powyżej 60 roku życia oraz sportowcy docenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek nakładać maski ochronne w trakcie pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie drażni. Ludzie młodzi na pewno uznają za atut także to, że działa ona z funkcją FaceID.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]