Adwokaci i radcy prawni z Krakowa

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie mieści się w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja powoduje, iż na spotkanie z adwokatem można bez trudu dotrzeć z każdej dzielnicy miasta, jak również pozostałych miejscowości województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Kancelaria prawna z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Klienci Kancelarii prawnej Baszczyn Czarniak w Krakowie

Klientami kancelarii są najczęściej osoby, które posiadają polisolokaty bądź kredyty we frankach. Są nimi również właściciele spółek i firm, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma duże doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz bankami. Wśród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski jest niewiele osób, mających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także odwalutowania lub unieważnienia kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, a w prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.