Automatyczna obsługa należności przy użyciu aplikacji Flobo

W tym miejscu uzyskasz szczegółowe informacje na temat Flobo.

Właściciele przedsiębiorstw stale poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas poświęcony na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – zasady działania

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają tylko sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie mają problemy z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to pomocne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje należności z tytułu abonamentów, dlatego doskonale sprawdzi się w szkołach prywatnych czy językowych, czyli tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]