Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Chcesz dowiedzieć się, jak zamówić aktualizowanie WordPressa? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, który powstał w głównej mierze jako platforma blogowa, w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z powszechnie wykorzystywanych CMS-ów. Dzięki temu, iż bez trudu można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest bardzo szybki, używa się go aktualnie do tworzenia sklepów internetowych oraz wielopłaszczyznowych stron. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią bywa źródłem kłopotliwych niespodzianek, toteż ważną i pomocną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ regularnej instalacji nowych wersji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony jest z pewnością aktualizowanie jej do najświeższej wersji systemu zarządzania treścią. W wielu przypadkach jednakże przedsiębiorstwa po uruchomieniu strony lekceważą okresowe wdrażanie najnowszych edycji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerskie bądź infekcję przez wirusy. Dodatkowo, pomimo że WordPress jest bardzo łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z nieoczekiwanymi problemami z prawidłowym działaniem sklepu lub strony. Stąd też ważne jest, żeby czynność tę realizowała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, zaleca się polecić aktualizowanie WordPressa niezależnemu znawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu opieki nad stroną www?

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak niewielkich jak i większych podmiotów, którzy troszczą się o wydajne i nieustanne działanie ich strony firmowej, a także ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest też freelancerom oraz blogerom posiadającym prywatne strony internetowe. W elementarnym dostępnym pakiecie znajduje się likwidowanie następstw ataków, przeprowadzenie aktualizacji CMS-a i pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są także różnego rodzaju monitoringi (np. zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]