Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Projekty wnętrz mieszkań Kraków. Rzetelną pomoc specjalisty w tej dziedzinie uzyskasz na joannaklusak.com/oferta/

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zazwyczaj trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół potrzebny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt oferuje także pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]