Biura oferujące księgowość

Kluczowym sektorem każdego przedsiębiorstwa jest księgowość. Dba on o prawidłowe księgowanie dokumentów, odprowadzenie składek, finanse całego przedsiębiorstwa. Czy lepiej zatrudnić księgową na etat, czy jednak skorzystać z usług profesjonalnego biura finansowego?

Księgowość i usługi dodatkowe

Na początkowym stadium istnienia przedsiębiorstwa, warto wybrać ofertę zewnętrznego biura. Tego typu instytucje pokażą jak zarejestrować działalność, czy uzyskać finansowanie z UE czy innych źródeł. Prowadzą one księgi rachunkowe, wykazy wyposażenia, sporządzają sprawozdania finansowe, a także troszczą się o kwestie odprowadzania składek. Powierzenie rozliczeń naszej działalności biurom rachunkowym jest lepsze cenowo niż zaangażowanie oddzielnego pracownika, więc jest korzystne także z finansowego punktu widzenia.

Czym kierować się wybierając ofertę księgowości?

Kiedy takie firmy oferują reprezentację przed Urzędem Skarbowym, my możemy skupić się na rozkręcaniu interesu. W Polsce rozwijają się niewielkie podmioty rachunkowe oraz wielkie spółki, obejmujące zasięgiem cały kraj, zapewniające księgowość zarówno w Katowicach, Warszawie, Poznaniu, a także w mniejszych miasteczkach. Najrozsądniejszy wybór to zaufać sprawdzonej firmie, zachwalanej przez zaufanych znajomych. To jedyna gwarancja, że nasze finanse są chronione i zgodne z wiążącymi przepisami.

Nasza lokalizacja:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]