Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Kraków architekt. Uzyskaj więcej informacji na https://joannaklusak.com

Pracownia architektoniczna oferuje obszerny wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które chcą osiedlić się w komfortowym i ustawnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt wykonuje pełny projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie nadzoruje postęp robót, planuje renowację domu bądź występuje z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro architektoniczne?

Interesują Cię ciekawe, innowacyjne projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się od pozostałych budynków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a równocześnie nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z aktualnymi trendami w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkalnych czy domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to m.in. pensjonaty, budynki rekreacyjne, kawiarnie i żłobki. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasza pracownia architektoniczna może również przygotować plan praktycznych i pojemnych garderób, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]