Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Lato obfituje w bardzo popularne ostatnio wydarzenia w plenerze i pikniki firmowe, ale w rzeczywistości przez cały rok w różnych miastach w Polsce organizowane są gale, sympozja albo benefisy. Takie imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której niezbędnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i apetyczny catering. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – jakość oprawy eventu jest ważna

Zdecydowałeś się już na punkt, w którym wyprawisz piknik bądź masz zarezerwowaną salę bankietową? Najważniejszy krok za Tobą! Teraz musisz zadbać o to, by uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia najlepszych trunków, przekąsek i ciepłych dań. Pamiętaj, że w czasie prestiżowych gal nie godzi się ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i liczyć na to, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Ważna jest cała oprawa – przemyślany rozkład stolików, stosowne dekoracje, a także poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia z pewnością docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą ułożone na talerzu niczym w uznanych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu imprezowego

Plusem zlecenia oferty cateringu imprezowego jest zdecydowanie to, iż wynajęty zespół nie tylko przygotuje doskonałe posiłki, ale także gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną dowiezione w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą uczestników podczas bankietu. Na życzenie klienta, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uatrakcyjnić imprezę popisem live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju okazją, aby doświadczyć na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych takich na setki gości, jak i kameralnych. W czasie ustalania detali zamówienia doradzi ona, jakie napoje, przekąski i dania świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]