Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Skieruj się w to miejsce jeżeli chcesz zamówić organizację wesel w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące zwykle istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak wesela, komunie bądź chrzciny, od dawna przestały być urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, na których bawi się często ponad sto osób. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę ułożyć menu, a potem przyrządzać oraz zaserwować dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie przewidziane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł spory popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czy warto zamówić catering na wesele?

Planowanie imprezy weselnej to silny stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na wysyłanie zaproszeń, ustalanie listy gości, wybór wystroju sali czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zamówienia stosownej ilości zakąsek i trunków serwowanych podczas zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorących dań, które urzekną gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. na przyjęciu weselnym musi mieć doskonałą oprawę. Goście bowiem oczekują tego, by stoły były cudownie udekorowane i prawidłowo nakryte, dania były wyśmienite i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także by obsługa profesjonalnie podawała biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych managerów, kucharzy i kelnerów, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w salach.

Catering na wesele – potrawy pasujące do charakteru przyjęcia

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi normami, nie tylko w sferze atrakcji dla zaproszonych, lecz także i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowany wstępnie spis sugerowanych dań głównych, trunków oraz deserów odpowiadających estetyce wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający ma więc możliwość samodzielnie ułożyć menu z sugerowanych dań. Trzeba jednak zaznaczyć, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie klienta decydują się na przyrządzenie niecodziennych zestawów potraw.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]