Co można zlecić firmie detektywistycznej?

Usługi detektywistyczne cieszą się ostatnio coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, odszukać cenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne świadczy wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności małżonka, warunków sprawowania opieki nad małoletnim czy ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu nowych technologii czy prawa, co pozwala na łatwiejsze pozyskanie cennych informacji.

Kto często korzysta z usług firmy detektywistycznej?

Do agencji detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby pragnące dowieść niewierności małżonka i przedstawić je jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się również sprawy dotyczące ustalenia pobytu dziecka, które padło ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług oferowanych przez profesjonalne biura detektywistyczne powoduje, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, które chcą zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – czemu warto zaufać zawodowcom?

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który pozwala w szybki i efektywny sposób zdobyć kluczowe informacje. Są to m.in. profesjonalne aparaty, kamery czy lokalizatory GPS. Ich personel ma również biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w razie rozprawy sądowej.