Czy warto zainwestować w wirtualny spacer Google Maps?

Zobacz, kto sporządzi dla Ciebie wirtualny spacer

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj jeden z najistotniejszych punktów reklamy marki w sieci. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to pozyskanie wielu klientów. Istnieje fenomenalny sposób, by wśród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej miejscowości. Od tej pory będziemy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom poszukującym konkretnych ofert, marek lub przedsiębiorstw. Jakkolwiek sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby prześcignąć konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, trzeba wykonać kilka kolejnych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Na pewno należy do nich dodanie w wizytówce Google Moja Firma dodanie estetycznych zdjęć, odpowiedniej prezentacji firmy, adresu strony internetowej firmy oraz wszystkich aktualnych informacji. Istnieje również inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, ponieważ nadal niewiele podmiotów ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość bądź biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy też odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak niedużo firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma dużo atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy kliniki, częściej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na stworzenie takiego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]