Filmy korporacyjne – sięgnij po nowych odbiorców

Filmy korporacyjne to nowoczesny sposób promocji przedsiębiorstw, ich usług lub towarów. Za pomocą kilkuminutowego spotu złożonego z interesujących ujęć można pokazać atmosferę panującą w firmie, opisać jej historię, hasło przewodnie, osiągnięcia oraz misję. W klipie warto także pokazać pracownikówbudujących na co dzień daną organizację. Filmy korporacyjne doskonale kreują wizerunek firm, niezależnie od tego, czy jest to zakład produkcyjny, polski oddział międzynarodowej korporacji, instytucja publiczna, duża organizacja bądź inny podmiot.

Filmy korporacyjne – promocja twojej firmy

Wideo marketing jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi rynku. Badania wykazują, iż materiał filmowy o wiele lepiej komunikuje emocje niż standardowe formy reklamy, w związku z tym coraz więcej podmiotów zajmujących się marketingiem stosuje go do promocji przedsiębiorstw. Filmy korporacyjne można opublikować w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram czy YouTube), a także na stronie www firmy. Film szybko dotrze do potencjalnych odbiorców, a ciekawy scenariusz i energiczny montaż klipu przyciągnie ich uwagę.

Filmy korporacyjne –

Samodzielne nakręcenie filmu korporacyjnego to ogromne wyzwanie – niezbędny jest specjalistyczny sprzęt (oprogramowanie do montażu, kamery, oświetlenie), jak również odpowiedni pomysł i scenariusz, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie zwrócenie się do firmy, na co dzień zajmującej się kręceniem klipów. Doświadczona ekipa zatroszczy się o każdy element filmu (łącznie z dodaniem głosu lektora, muzyki czy napisów), a najnowszy sprzęt pozwoli utrwalić materiał w najwyższej rozdzielczości.