Jak przebiega organizacja ślubów

Skieruj się w to miejsce i dowiedz się, komu zlecić organizację ślubu Kraków

Wesele to piękna chwila, którą trzeba zorganizować z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeżeli pragniemy, żeby ten dzień był perfekcyjny – warto skorzystać z porad ślubnego konsultanta, który zadba o wszystkie szczegóły. Z czym wiąże się fachowa organizacja ślubu i dlaczego tak dużo młodych par z niej korzysta?

Organizacja ślubów – usadzenie gości na sali weselnej

Organizacja ślubu na własny rachunek to duże przeżycie dla narzeczonych. Musimy wynająć salę, zaangażować kamerzystę, nie zapominając o kwestiach związanych z udekorowaniem restauracji, menu na weselu oraz wybraniem dodatków. To rodzi dużo stresu, dlatego warto przekazać organizację ślubów ekspertowi. Wedding planner od podszewki zna trendy związane z modą ślubną, ale również jest świetnie zorganizowany. Można mu powierzyć najdrobniejsze szczegóły – stworzenie i rozesłanie zaproszeń dla gości weselnych oraz usadowienie ich na sali weselnej, dobór menu. Na życzenie państwa młodych może także zrobić przyjęcie tematyczne. A może chcemy zaangażować pilota drona, który stworzy wspaniałe zdjęcia z powietrza? Takie filmy są niesamowicie rozpowszechnione – organizator ślubu z całą pewnością o tym pomyśli. Organizacja ślubu zależy od budżetu jakim dysponujemy i naszej kreatywności.

Organizacja ślubu – wedding planner

Specjalista wyselekcjonuje dla nas najpiękniejsze dodatki, wynajmie profesjonalnego fotografa, a także odpowiednio rozsadzi gości na sali. Nie będziemy musieli samodzielnie ustalać wszystkiego z szefem kuchni, negocjować w sprawie kwiatów i denerwować się. Nawet maleńkie detale budują w dniu ślubu atmosferę, dlatego musimy o nie zadbać. Wedding planner pojedzie z nami nawet po suknię i pomoże nabyć wspaniałą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – to spowoduje, że zapomnimy o przedślubnym stresie.

Nasza lokalizacja:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]